top of page
Seelengeometrie_edited.png

Vývojové léčení

Vývojový skok*Tlustá čára za minulostí

Jsem ponižovaný, využívaný, manipulovaný a uzavřený.  Nebojím se bolesti. Jsem připravený na nový život, vývojový skok, radost a otevřené srdce.

klein 1.png

Co je vývojové léčení?

Jedná se o nejúčinnější metodu na osvobození se od bolestí, nízkých emocí, myšlenek a šokových stavů z dosavadní minulosti. Tímto jde o prevenci různých vážných nemocí, které by z nezpracované minulosti mohly vzniknout.

Tato metoda kombinuje práci s krystaly spolu s intenzivními odblokujícími procesy. Během sedmi sezení jsou odprogramovány vzorce pro fyzické i psychické zneužití, negativní předsudky a jsou aktivovány čakry jako kořenová, druhá, srdeční a solarplexus. Tato metoda je obzvlášť vhodná pro ty, co se chcou rychle zbavit svých limitů a skrz toto osvobození začít nový svobodnější a odvážnější život.

Jak probíhá tento 7-mi týdenní program:

1. sezení - chaos:

Protože všechny možné bolesti, šokové stavy, omezující předsudky a zranění z tvé minulosti jsou často uloženy velmi hluboko, je velmi těžké je tady zpracovat. Proto v první fázi uvolníme toto všechno do povrchové vrstvy, se kterou už můžeme pracovat. Tato fáze je nejnáročnější a nejtěžší, protože vše co jsi ve svém životě potlačil, tvé tělo začne uvolňovat a vyplouvat znovu na povrch. Proto můžeš znovu prožívat všechny potlačené bolesti a zranění. V této fázi je důležité se absolutně otevřít, nijak tyto bolesti neléčit a dát jim pouze prostor.

2. sezení - přerušení chaosu a transformace fyzického ponižování, kořenová čakra

Po 10-ti dnech od prvního sezení vznikne ideální chaos, který nejprve přerušíme a začneme se zpracováváním všech uvolněných témat. Nejprve provedeme vyrovnání všech hlavních čaker do jedné osy, protože u většiny z nás je jedna nebo více čaker vyosených a tím narušují přirozený energetický proud v našem těle. Toto srovnání čaker bude poto prováděno při každém následujícím sezení, stejně jako 6ti krystalový vzorec. Ten slouží pro aktivaci a posílení energetického pole, všech odblokujících procesu a fyzickou očistu těla.

V poslední části sezení budou transformovány a spáleny z tvého pravého stehna veškeré fyzické ponižování - fyzické tresty, zranění, šoky, nepříjemné lékařské vyšetření nebo sexuální zkušenosti atd. prostě vše co se týká nepříjemné zkušenosti fyzického těla.

3. sezení - transformace psychického ponižování, kořenová čakra

Zde budou ve třetí fázi transformovány veškeré psychické ponižování, psychický nátlak, vydírání, psychická manipulace, prostě vše co souvisí s s psychickým ponížením.

4. sezení - transformace myšlenek, emocí a pocitů, 2. čakra

Všechny limitující pocity v druhé čakře budou uvolněny a navíc u žen můžou být zpracovány i jejich sexuální blokády a šokové stavy. Nakonec tato čakra kreativity a ženské sexuality bude aktivována a posílena.

5. sezení - transformace silných předsudků, solarplexus

Solarplexus je ukotven ve slinivce a blokuje ho vše, co není čistá radost ze života. Proto budou z této čakry transformavány veškeré silné předsudky a přesvědčení jako např. radost je nezodpovědná, tvrdá práce je jediný smysl života, ženy jsou méněcenné, muži jsou jen na práci atd.. Poté bude tako čakra posílena a naplněna bezpodmínečnou radostí od božského zdroje všeho bytí.

6. sezení - pročištění, léčení a aktivace srdeční čakry

Při tomto termínu bude poprvé transformováno všechno temné, manipulativní, staré a nepotřebné ze zad a celé zadní části těla pomocí pokládaní dlaní. Dále v druhé fázi bude posílána od božského zdroje energie bezpodmínečné sebelásky do srdeční čakry a tím bude čištěna aktivována.

7. sezení - celková kontrola a posílení nejslabších míst plus otevření srdce

Při tomto posledním termínu budu provedena celková kontrola a posílení slabších čaker spojená s energetickou transformací dlaní  celého těla. Na zavěr bude celé vyvojové léčení zakončeno oteřením srdce.

Chaos a význam krystalů

Krystalové vzorce stabilizují celý proces a každý týden aktivují nový uvolňovací proces tak, aby každý týden vystoupily do zpracovávané povrchové vrstvy nové a nové témata.

Kromě prvního týdnu - týdnu velkého chaosu, můžou krystaly způsobit během celého procesu menší chaos i při pozdějším zpracováváním tím, že pomáhají uvolňovat vše potlačené.

Pokládaní dlaní a fyzická transformace všech buněk v těle

Fyzická transformace je druhá fáze každého sezení (s vyjímkou úvodního chaosu). Zde se na povrchu mých dlaní transformuje všechno temné, cizí, manipulativní, staré a nepotřebné na světlo. Tato transformace je fyzická a reálná, proto čím víc této nepotřebné energie se uvolní a tronsformuje o to větší teplo je z mých dlaní cítit. Ve skutečnosti jde o uvolněnou energii z tvé právě transformované temné energie.

Nyní není nic k dispozici. Zkuste to znovu později.
bottom of page