top of page

Vše co má svou příčinu,
má i své řešení.

O mně

profil.png

Intuitivní coach,
léčitel,
cestovatel a strojní inženýr

Jak jsem se dostal k práci s energiemi a channelingu?

Původně jako zarytý logicky přemýšlející strojní inženýr, jsem byl konfrontován s lékařsky nevysvětlitelnými potížemi. Během 3 měsíců jsem shodil 30 kg. Hlava, břicho, nohy, páteř, prostě všechno jenom bolelo a nic nefungovalo. Hlavou mi tehdy běžela jen jedna myšlenka: "Brzo umřu nebo sám ukončím svůj život kvůli nesnesitelným bolestem.“

 

Tato každodenní konfrontace se smrtí mi dala neomezenou svobodu. Ztratil jsem všechny možné zábrany a jakýkoliv strach. Bez toho, aby tomu člověk rozuměl, jsem začal následovat vlastní intuici. Takto díky realizaci vlastních vizí, různé energetické transformace jsem se začal postupně uzdravovat a vracet do normálního života. Na vlastní kůži jsem zažil: "Všechno, co má svou příčinu, má i své řešení."

S úplným úžasem jsem sledoval, jak mé zotavení šlo ruku v ruce s vlastním osobnostním rozvojem, osvobozením se od různých cizích energií, rodinných vzorců a potlačených emocí. Při tom jsem už dávno přestal docházet na různá sezení, ale začal sám sebe léčit a rozvíjet na základě absolvovaného kurzu spirituálního léčitelství. Tyto nabyté zkušenosti z léčby sebe samotného mě dovedly k jednomu spolupracovníkovi a já měl prvního zákazníka.

Mou vizí je prostřednictvím osvobození se od všeho nekonstruktivního a omezujícího, aktivace vlastních schopností a doprovázet lidi, kteří jsou na to připraveni, ke šťastnému a naplněnému životu. Miluju tuto práci s energiemi a jsem šťastný, že můžu žít své poslání.

Důležité momenty v životě

27.1. - pro své narození jsem si vybral stejný den jako W.A.Mozart a  znamení vodnáře. Taky proto nadevše miluju svobodu.

Ve 3. třídě na základní škole - jako průměrnému, možná i podprůměrnému žákovi, mi bylo doporučeno, kvůli zjištěné dyslexie, přejít na zvláštní školu. Nakonec s pomocí mých rodičů jsme se postavili všem expertům. Tak jsem mohl zůstat v normální škole. Během jednoho pololetí jsem se zlepšil ve všech předmětech o jeden až dva stupně. A to díky náboženství. Tenkrát jsme se učili Starý zákon a jak mi začaly věci to sebe  zapadat, učení mě začalo bavit a dávat smysl. Toto byla moje první spirituální záchrana.
Až o necelých 20 let později jsem se dozvěděl od učitelky, matky mé  bývalé přítelkyně: "Dyslexie je schopnost vnímat víc podnětů zároveň, a právě proto dysletikům vše trvá dýl. Není to tím, že by byly pomalejší, ale proto, že toho vnímají víc a potřebují delší čas na zpracovaní všech podmětů."
Stejně tak, jako u mě tenkrát, vnímám i u dnešních dětí, že "odborníci" jim a jejich schopnostem ne vždy rozumí. Velmi lehce jim, jako mě tenkrát v mých 9ti letem, můžou pomoct odsunutím do zvláštní školy namísto pochopení jejich odlišnosti - výmečnosti.

Vysokou školu studia strojního inženýrství jsem zakončil cenou děkana VUT v Brně pro nejlepšího studenta na ústavu.
Při tom poslední dva roky, včetně diplomky, jsem již studoval ve Vídni. Bylo strašně super, dostat vlastní kancelář v původní budově nejstarší technické univerzity ve střední Evropě. Mým tématem byla úspora energetických a výrobních nákladů ve firmě 50km za Vídní. Abych se uživil, doučoval jsem 3 kluky mechaniku a matematiku, po vzoru Tomáše Garrigua Masarika, který se ve Vídni také živil doučováním studentů.

Po studiu se mi splnil můj velký sen. Měl jsem úžasně rozjetou kariéru. Pracoval jsem jako výrobní  technolog v BMW Motoren, připravoval se na pozici vedoucího projektů pro inovativní technologie a k tomu jsem začínal dálkově studovat doktorát u mého profesora na TU Wien.

Můj sen přerušily mé dlouhodobé zdravotních potíže.
Vše začalo pomalu a nevině už o 7-8 roků dřív a vedlo to až k tomu, že mě propustili z mojí vysněné práce i firmy. Tenkrát jsem nebyl schopný se bezbolestně pohnout, mé vysílené tělo potřebovalo 14h spánku denně, nebylo schopné strávit vůbec nic a já nemohl bez bolesti pozřít ani jendo malé sousto. Tenkrát jsem věřil, že umřu brzo a byl jsem s tím už i smířený. Když v tom nastal zlom a mě došlo, že teď můžu být opravdu svobodný.Už nemám, co ztratit. Tak jsem si začal dělat léčbu po svém. A výsledek, pomalu jsem se začal uzdravovat. Až asi o 2-3 roky později, jsem se mohl vrátit bez bolestí do normálního života. To co je pro většinu obyčejné, se pro mě stalo zázrakem. Proto od té doby věřím: "Život je zázrak!"

Netrvalo dlouho a měl jsem svůj první veřejný channeling a mé první zákazníky.
V práci, tenkrát už u Bosche v Halleinu, jeden kolega z výroby vyzvídal: "Proč máš krystaly ve váze a na nich napsané - miluju tě a vděčnost?" Když jsem mu povídal, dostal jsem se mému příběhu a kurzu channelingu. Hned chtěl, abych přišel k němu domů a zdělil mu vše o jeho minulém životě. Druhý týden přišli tři další posluchači, a tak to šlo dál a dál, až jsem měl své první zákazníky a oficiálně si založil vlastní energetickou praxi.

Přesně před 8 lety jsem si založil svou energetickou praxi v Salzburgu. Poté naásledovalo:
2017 - zakončení tříletého programu spirituálního léčitelství
2018 - kurz lyžařského instruktora v Salzburgu
Jako by to sem nepatřilo, ale opak je pravdou. Lyžovat jsem začal v podstatě z nudy. V Salzburgu v zimě nebylo co dělat. Do lyžovaní jsem se tak zamiloval, že hned rok na to jsem už pracoval jako instruktor lyžování. Pro mě je to jenom další důkaz o tom, že když člověk něco miluje a chce, překonává překážky a roste nepředstavitelným tempem. Momentálně mám kurz zemského instruktora I - a počítám každý den do začátku nové sezony.

2018 - studium šamanismu a peruánského léčitelství v Cuscu, Peru
2019 - moje první veřejná cestovatelská přednáška o Peru
2019 - založení energetické praxe ve Zlíně
2020 - první seminář ve Zlíně
2020 - zakončení 10-měsíčního kurzu - "Intuitivní coach a léčitel pro 21. století."
2023 - publikace mé první knihy: "Transformuj se pro lásku"

bottom of page