top of page

Tel.: +43 676 622 9384

Vše co má svou příčinu,

má i své řešení.

O mně

intuitivní coach, transformátor energie, cestovatel a strojní inženýr

profil.png

Vítej na stránce o mě, která je ve skutečnosti o Tobě a pro Tebe.

Tak jako před každým channelingem říkám: "není důležité co říkám, ale co Ty vnímáš," stejně tak i tady, pokud Tě něco o mně zaujme, souvisí to s Tebou. Ve skutečnosti je pro mě těžké mluvit sám o sobě a všecko bych nejradši zkrátil:

"Snažím se žít, jak nejlíp dokážu a dělat to, co je správné, ne pohodlné."

Jak jsem se dostal k práci s energiema a channelingu?

Původně jako zarytý logicky přemýšlející strojní inženýr, jsem byl konfrontován s lékařsky nevysvětlitelnými potížemi. Během 3 měsíců jsem shodil 30 kg. Hlava, břicho, nohy, páteř, prostě všechno jenom bolelo a nic nefungovalo. Hlavou mi tehdy běžela jenom jedna myšlenka: „Brzo umřu nebo se zabiju sám kvůli nesnesitelným bolestem.“

 

Tato každodenní konfrontace se smrtí mi dala neomezenou svobodu. Ztratil jsem všechny možné zábrany a jakýkoliv strach. Bez toho, aby tomu člověk rozuměl, jsem začal následovat vlastní intuici. Takto díky realizaci vlastních vizí, různou energetickou transformací jsem se začal postupně uzdravovat a vracet do normálního života. Na vlastní kůži jsem zažil, že všechno, co má svou příčinu, má i své řešení.

S úplným úžasem jsem sledoval, jak mé zotavení šlo ruku v ruce s vlastním osobnostním rozvojem, osvobozením se od různých cizích energií, rodinných vzorců a potlačených emocí. Při tom jsem už dávno přestal docházet na různá sezení, ale začal sám sebe léčit a rozvíjet na základě absolvovaného školení spirituálního léčitelství. Takto nabyté zkušenosti z léčby sebe samotného se dovedly k jednomu spolupracovníku a já měl prvního zákazníka.

Mou vizí je prostřednictvím osvobození se od všeho nekonstruktivního a omezujícího, aktivace vlastních schopností a doprovázet lidi, kteří jsou na to připraveni, ke šťastnému a naplněnému životu. Miluju tuto práci s energiemi a jsem šťastný, že můžu žít své poslání.

Důležité momenty v životě

27.1.1986 - pro své narození jsem si vybral stejný den jako W.A.Mozart a  znamení vodnáře. Takže nadevše miluju svobodu.

26.4.1986 - přesně v mých třech měsících explodoval Černobyl. I když se nenaplnily nejčernější předpoklady, věřím, že všichni moji vrstevníci narození těsně před explozí, se musí vypořádávat se silným tělesným šokem z tohoto silného ozáření a vynaložit mnohem více energie na to, aby zůstali v energetické rovnováze = zdraví.

1996 - jako průměrnému, možná i podprůměrnému žákovi, mi bylo doporučeno kvůli zjištěné dyslexie přejít na zvláštní školu. Nakonec s pomocí mých rodičů jsme se postavili všem expertům. Tak jsem mohl zůstat v normální škole. Během jednoho pololetí jsem se zlepšil ve všech předmětech o jeden až dva stupně. A to díky náboženství. Tenkrát jsme se učili Starý zákon a jak mi začaly věci to sebe  zapadat, učení mě začalo strašně bavit. Toto byla moje první spirituální záchrana.

Až o necelých 20 let později jsem se dozvěděl od učitelky, matky mé  bývalé italské přítelkyně, co znamená dyslexie.

Dyslexie je schopnost vnímat víc podnětů zároveň, proto dysletikům vše trvá dýl. Ne proto, že by byly pomalejší, ale proto, že toho vnímají víc a potřebují delší čas na zpracovaní všech těchto podmětů.

Stejně tak, jako u mě tenkrát, vnímám i u dnešních dětí, že "odborníci" jim a jejich schopnostem nerozumí. Velmi lehce jim, jako mě tenkrát v 9ti letem, můžou pomoct odsunutím do zvláštní školy namísto pochopení, že jsou jiní.

2011 - zakončení studia strojního inženýrství s cenou děkana VUT v Brně.

Při tom poslední dva roky, včetně diplomky, jsem už studoval ve Vídni. Bylo to strašně super, dostal jsem vlastní kancelář v původní budově nejstarší technické univerzity ve střední Evropě a projekt na úsporu energetických a výrobních nákladů ve firmě 50km za Vídní. Abych se uživil, doučoval jsem 3 ogary mechaniku a matematiku.

2013 - měl jsem pro mě tenkrát práci snů a úžasně rozjetou kariéru. Pracoval jsem jako výrobní  technolog v BMW a připravoval se na pozici vedoucího projektů pro inovativní technologie. K tomu jsem měl domluvené, že začnu psát dálkově doktorát u mého profesora na TU Wien.

2013 - vrchol mých dlouhodobých zdravotních potíží

Vše začalo pomaličku už 7-8 roků předtím až to vedlo k tomu, že mě propustili z mojí vysněné práce i firmy. Tenkrát jsem nebyl schopný se bezbolestně pohnout, spat jsem musel 14h denně, tělo nebylo schopné nic strávit a já nemohl bez bolesti ani nic sníst. Tenkrát jsem opravdu věřil, že umřu a byl jsem s tím už i smířený. Když v tom nastal zlom a mě došlo, že teď su opravdu svobodný  a nemám, co ztratit. Jak jsem si začal dělat léčbu po svém, začal jsem se pomalu uzdravovat. Úplně jsem se zbavil všech potíží asi o 2-3 roky později.

2015 - můj první veřejný channeling

V práci, tenkrát už u Bosche v Halleinu, se mě jeden borec z výroby zeptal, proč mám krystaly ve váze a na ni napsané "miluju tě", "vděčnost" atd.. Když jsem mu pověděl o mém uzdravení se a kurzu channelingu, hned chtěl, abych přišel k němu dom a řekl mu všecko o jeho poslední inkarnaci. Druhý týden přišli tři další lidi a tak to šlo dál a dál, až jsem si oficiálně založil vlastní energetickou praxi.

2016 - založení energetické praxe v Salzburgu

2017 - zakončení tříletého programu spirituálního léčitelství

2018 - kurz lyžařského instruktora v Salzburgu

Jako by to sem nepatřilo, ale opak je pravdou. Lyžovat jsem začal v podstatě z nudy. V Salzburgu v zimě nebylo co dělat, kromě lyžování. Do lyžovaní jsem se tak zamiloval, že hned rok na to jsem už pracoval jako instruktor lyžování. Pro mě je to jenom další důkaz o tom, že když člověk něco miluje a chce, překonává překážky a roste nepředstavitelně rychle. Momentálně mám zemského instruktora I a počítám každý den do začátku nové sezony.

2018 - studium šamanismu a místního peruánského léčitelství v Cuscu, Peru

2019 - moje první veřejná cestovatelská přednáška o Peru

2019 - založení energetické praxe ve Zlíně

2020 - první seminář ve Zlíně

2020 - zakončení 10-měsíčního kurzu - "Intuitivní coach a léčitel pro 21. století."

bottom of page