top of page
Seelengeometrie_edited.png

Manipulace*Strach ze smrti

nucená "láska","pomoc", "dobro"

Jsem využívaný. Můj život řídí jiní.

Žiju své potenciály a sny namísto slabostí druhých.

Vystuju z manipulace a jsem svou duší!

Jsem darem sám sobě, Zemi a lidstvu.

klein 1.png

Manipulace

V každém vztahu nebo kontaktu vzniká vedle fyzické vazby i energetická vazba. Manipulativní šňůry jsou energetické spojení, skrz které proudí energie k „manipulátorovi“, tzn. buď ztrácíš neustále vlastní energii ve prospěch manipulátora nebo jsi sám manipulátorem. Potom jsi omezený, zablokovaný ve svém vlastním rozvoji, absolutně nesamostatný a k přežití potřebuješ zoufale druhé (potravu). Většinou jsme všichni zárověň manipulování a manipulátory. Celá naše společnost je založená na manipulaci. Manipulace má mnoho jmen, např. pomoc, láska, ochrana, příležitost, dobro ... Už asi tušíš, že s manipulací to nebude úplně tak lehké a kromě toho, že jsi obětí manipulace cítíš zároveň, že i ty možná také používáš manipulaci pro vlastní prospěch.

 

Máš ještě odvahu vystoupit z jakékoliv manipulace a bezpodmínečně žít podle své duše?

 

Půjdeme-li úplně do hloubky a budeme hledat to, co se doopravdy skrývá téměř za všemi manipulacemi, je to strach ze smrti.

Strach ze smrti je kromě manipulací také příčinou zablokovaní zemské (kořenové) čakry, tzn. čím víc člověku chybí uzemnění o to víc je tlačený k manipulaci a naopak pokud je člověk perfektně uzemněný a důvěřuje v život a jeho bezpodmínečnou plnost je takřka nemanipulovatelný a nemá potřebu manipulovat druhými.

Překonání strachu ze smrti

Jsi připravený zemřít v každý moment svého života?

Toto ti dá sílu a koncentraci na přítomnost. Uvědomíš si, že člověk umírá v každý moment. Smrt znamená změnu, vše je neustálá změna a v každém momentu se může změnit celý tvůj život tak, že o něj přijdeš úplně.

Proto přijmout smrt znamená doopravdy začít žít. Strach ze smrti je ve skutečnosti strachem z neznámého. Řešením je odevzdaní kontroly a odevzdání pohodlí. Nechat spadnout stabilitu a naučit se žít v nejistotě = svobodě. Kdo nebojuje, nežije.

Proto je důležité vědomě přijmout vlastní smrt jako součást život a součást každého momentu, odevzdat zodpovědnost za druhé a vyměnit ji za důvěru. Můžeš důvěřovat v život? Můžeš si myslet,že se můžeš postavit nad boží vůli (nad smrt)?

Mě osobně blízkost smrti zachránila život. Smíření se se smrtí tzn. vědomí, že dnes žiju možná poslední den, tě naučí opravdově žít podle své duše. Spousta lidí dnes umírá již za živa a teprve až za několika desítek let umírá i jejich fyzické tělo.

Program na osvobození se od manipulací

V tomto programu Ti nabízím přerušení všech manipulativních spojení, která se vytvářela během celého Tvého života. Tímto se přeruší odevzdávání vlastní energie druhým. Najdeš odvahu a sílu dělat své vlastní rozhodnutí a hlavně žít v souladu s Tvým srdcem. Budeš mít nejen více energie ale i přirozené radosti. Po každém sezení otestuju, kolik procent se nám podařilo přerušit a naprogramuju Ti ochranu proti manipulaci do ametystu. Dokud budeš nosit tento kámen= ochranu, budeš chráněný proti manipulacím okolí. Tento krok osvobodí a uvolní všechny Tvoje vztahy ať už partnerský nebo s rodiči či jinými členy Tvé rodiny.

Co vše dostaněš?

  • oddělení všech manipulativních spojení vepředu (2 sezení)

  • oddělení všech manipulativních spojení vzadu (2 sezení)

  • ametyst podle vlastní volby pro svoji ochranu před manipulacemi

  • naprogramování ochrany

  • osobní channeling a transformace manipulativních předsudků

Chceš se mnou spolupracovat na vlastním rozvoji?

Cena celého programu: 4.500Kč/5 sezení

(Pokud si tuto částku nemůžeš dovolit, napiš a společně najdeme pro Tebe vhodné řešení.)

Můžeš se přihlásit:

  • přes email info@davidholik.net, telefonicky na čísle 00436766229384 nebo přes následující rezervaci

Nyní není nic k dispozici. Zkuste to znovu později.
bottom of page