top of page

Tel.: +43 676 622 9384

Přednášky

Intuitivní cestování*Samoléčba

Seelengeometrie.png
Bild1.png

Dokážeš si představit právě teď odcestovat bez jakéhokoliv cíle a sebemenší představy o tom, co budeš dělat za 5 minut? Odcestovat pouze s bezpodmínečnou a slepou důvěrou ve vlastní intuici?

Dnešní Peru*Studium šamanismu*Magické záhady bohů

3 měsíce v hlavním městě Inků - Cuscu

Zvu Tě na cestu časem od dnešního Peru, přes inckou kulturu a šamanizmus až k pradávným bohům. Celá oblast Cusca je nesmírně extrémní. Samotné cca. 700tisícové město leží ve výšce 3.600mnm. a je plné dosud nevysvětlených záhad jako například oblast Saqsaywoman. Zde se nachází 130ti tunové kameny, mezi nimiž není mezera užší než lidský vlas. Dalšími záhadnými místy jsou posvátné město Machu Picchu a ostrov Isla del Sol na jezeře Titi caca. Kromě toho, že tento ostrov  je energetickým centrem Země, nachází se na něm i ruiny nejstarších chrámů na kontinentu. Zároveň se jedná o nejposvátnější místo všech předkolumbijských kultur.

K tomu se podělím s Tebou o moje zkušenosti ze studia šamanismu a šamanských ceremonií za podpory posvátných (halucinogeních) rostlin. Ano jde o ceremonii Ayahuascy a San Pedra. Pro přestávku mám pro Tebe nachystané ochutnávky místních léčivých čajů,  ukázku šamanských "pomůcek" a mnoho dalších překvapení jako například vlastní autentickou nahrávku po ceremonii San Pedra nebo zážitek z jízdy 150-ti km na kole kolem jezera Titi caca ve výšce 4000mnm.

DAVID HOLÍK - PERU A ŠAMANISMUS

DAVID HOLÍK - PERU A ŠAMANISMUS

Přehrát video

Země bohů

Mimozemské civilizace v Peru a Bolívii?

Zvu Tě na cestu o záhadných civilizacích z oblasti dnešního Peru a Bolívie. Společně budeme hledat známky nejstarších, technicky vyspělých civilizací na Zemi. Vkročíme do zakázaných chrámů, na místa s magickou energií nebo záhadami opředené místa jako Paracas, pyramida v Nasce, město na dně jezera Titi caca nebo Tiwanaku. Celou cestu provází otázka: „Odkud se vzali a kam zmizely tyto prastaré a technicky vyspělé civilizace? Proč měli všechny prodloužené lebky?"

 Nakonec, najdeme nejen teorie, zážitky ale i důkazy, jako třeba mísu s klínovým písmem v Bolívii a skutečnou kostru mimozemšťana. Navíc mám pro Tebe připravenou spoustu dalších překvapení.
 

Peru-magicke a extremni - Tovarna.jpg